We are Futurehead. Recruiters with a difference.

Me värbame tööle , kõigi organisatsioonide tasanditel. 
Me hindame sisu ,taiplikust teaduskraadile ja resümeele.
Me usume sellesse ,et värvatud isikud ja ettevõtted jagavad samu eesmärke ja neil on samasugused sihid.Meie avatud ja humaanne visioon teeb meist parimad sellel alal , leidmaks  õigetele inimestele õiged väljakutsed. Võta meiega ühendust. Meie erineme/ Me oleme erinevad

 

 

 
 
futurehead-balls-Eestiks.jpg
 
 
 

Me aitame teil saada konkurentsis ette.

Me pakume inimestele lahendusi läbi hindamiste, juhtimise edasi arendamisega, läbi küsitluste, karjääriedenduse ja muutuste sooritamisega. Meie unikaalne kompetentsi ja käitumise hindamise meetod tekitab muutusi: anded, mida me ligi meelitame on mängumuutjad muutuste erakordse potentsiaaliga, on võimeline tegelema teie ettevõtte keerdkohtadega ,ettevõttes ette tulevate raskustega. 

• Analüütika ja ülevaade     

• Värbamine erinevatele erialadele

• Partnelus klientidega   

• Professionaalse kvaliteedi tagamine

 

 
Toby2.png
 
 

Andekus. Inimlikkus. Substants.

“ Oleme spetsialiseerunud leidmaks õiged inimised Põhjamaade, Baltikumi ja teiste riikide ettevõtetele. Meil on eriteadmised ja võrgustik, mis võimaldab meil alati leida õigeid oskusi isegi erakordselt nõudlike missioonide jaoks. Meie tegevusala hõlmab kõiki Põhja- ja Baltikumi piirkondi. 

   Me alustame kliendidest nende vajadustest leida tõelisi oskusi ja isikuid , kes suhtuvad oma missiooni kirglikult. Me võtame enesestmõistetavalt ka seda, et valitud isikud arenevad oma uues organisatsioonis ja neil on võimalus ennast ületada.

   Me soovime, et meie kandidaadid tunnetaksid, et meie kliendiettevõtted on just nende jaoks punast vaipa lahti rullinud. Siis on ka klient oma valikuga rahul. "

 

 

helsinki1-copy.png